Hakkımızda

Sür Plastik 1994 yılında kurulmuş olup, plastik sektöründe otomotiv yan sanayi olarak faaliyet gösteren öncü bir kuruluştur. Sür plastik, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimleriyle, BMC A.Ş. , Merinos Mobilya A.Ş. ye çok geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Şuanda 1250 m kapalı alanda 9 adet enjeksiyon makinesi 1 adet şişirme makinesi 1 adet kırma makinesi ile faaliyet gösteren firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla,ileri kalite anlayışıyla devam etmektedir.

Firmamız, kaliteye verdiğimiz önemi kanıtlamak ve belgelemek için, ISO 9001:2000 standartlarına uygun çalışmalarla istenen ölçüde yapılanmıştır. Uygulanan kalite güvence sistemi, iyi kaliteden asla ödün vermeden ve doğru biçimde ürünlerimizi üretmekteyiz.


Müşteri memnuniyetini amaçlayan bir kuruluştur. Kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve daha ileri seviyelere taşımak adına, ISO 9001:2000 Kalite yönetim sistemi standardını esas almıştır. Firmamızda uygulanan kalite yönetim sisteminin amacı, bütün faaliyetlerin planlı ve uyumlu bir şekilde sürekli geliştirilerek yürütülmesini, katma değer yaratmayan faaliyetlerin yok edilerek, üretimin kaliteden ödün vermeden, minimum maliyetle yapılmasını sağlayan etkin bir yönetim anlayışını yerleştirmektir.

Sür Plastik4.jpg